Era Istrefi i mori bashkëpunëtorin Dafina Zeqirit, por French Montana thotë diçka për njërën prej tyre [FOTO/VIDEO]

Jul 17, 2017

U tha se Era Istrefi “ia mori kalanë nga brenda” Dafina Zeqirit.

Forbes zbuloi se këngëtarja e  hitit “Bon Bon” ka gati projektin e saj të ri ndërkombëtar, me reperin e njohur French Montana. Më 25 gusht pritet të publikohet dhe bashkëpunimi i tyre  “No I love Yous”. Kujtojmë që ishte Dafina e para që bashkëpunoi me reperin  ndaj edhe ky i fundit e përmend emrin e këngëtares shqiptare, e cila do të jetë backvokal në këngën e tij të radhës. 

sfdedfer.png

Vetë Duffye vazhdon të mbështesë French Montanan në publikimin e albumit.

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll