Nuk do ta besoni ngjashmërinë mes Soni Malaj dhe ish “miss”-it shqiptar [FOTO]

May 19, 2017

Do habiteni nga ngjashmeria e madhe…

Suada Sherifi, “Miss Albania 2005”. Ish-basketbollistja e skuadrës së Tiranës, vajza shtatlartë vlonjate me zërin e ëmbël, e vijoi karrierën e saj me reklama e dalje televizive mjaft të shpeshta. E kemi parë si bashkëprezantuese në disa spektakle por shikoni se sa ngjan Suada me këngëtaren Soni Malaj,tiparet e tyre duken njësoj dhe të dyja janë të bukura dhe seksi. Më poshte do shikoni fotot ku mund të dalloni qartë dhe ngjashmërinë e tyre./intv.al/ 

su_so.jpg

SO_SU.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll