Do të habiteni si dukej më parë “bomba” Rashel Kolaneci, fansat e “kryqëzojnë” për operacionet plastike [FOTO]

May 16, 2017

Rasheli është një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar, e cila “eklipson” batutat e Ermal Mamaqit me bukurinë dhe format e saj të kolme.  Mirëpo, përveç një romance të mundshme me Noizy-n, ajo është përfolur edhe për ndërhyrje estetike.  Modelja e njohur ka pranuar në disa emisione ku ka qenë e ftuar se buzët janë e vetmja pjesë  në të cilën ka bërë ndërhyrje, por një foto krahasuese ka bërë që ajo të “kryqëzohet” nga fansat.

Nuk e dimë nëse është thjesht nga proçesi i rritjes pasi Rashel është e re në moshë, apo me të vërtetë ndërhyrjet kanë bërë mrekullinë. Askush më mirë se ajo nuk e di këtë.

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll