Luana Vjollca do tërbohet nga kjo foto e Tunës me Krenar Cocaj [FOTO]

May 16, 2017

Luana Vjollca me siguri do donte që kjo foto e e Tunës me Krenar Cocaj të mos egzistonte…

Duket se më parë Tuna dhe ish i dashuri i Dafina Zeqirit, Krenar Cocaj ka qënë duke u argëtuar në një nga clubet në kryeqytet. Tuna dhe Krenari me siguri duhet të njihen prej vitesh për sa kohë kanë këto relata siç duket dhe tek fotoja e e publikuar nga intv.al. Tani Krenari është i dashuri i moderatores seksi, Luana Vjollca, ajo me siguri do donte që kjo foto e e Tunës me Krenar Cocaj të mos egzistonte. Më poshtë do mund të shikoni foton./intv. al/

tuna_krenar2.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll