INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shorti i Europa League, të mëdhenjtë përplasen me njëri-tjetrin [FOTO]

Shorti i Europa League, të mëdhenjtë përplasen me njëri-tjetrin [FOTO]

Publikuar më: 14:34 13-04-2018

Një tjetër short është hedhur ditën e sotme në Nyon të Zvicrës.

Goglat kanë përcaktuar që në këtë gjysmë finale të Evropa Ligë Atletico Madrid do përballet me Arsenalin dhe Marsej me Slazburgun.

Ndeshja e parë do jetë në 16 maj midis dy skuadrave angleze.

375869_TS_13-04-18_8757186519_.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090150833129883
    array(1) { ["section"]=> string(73) "shorti-i-europa-league-te-medhenjte-perplasen-me-njeri-tjetrin-foto-55117" }