INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Shkrimtarja bën një deklaratë të rëndë për Shqipërinë

Shkrimtarja bën një deklaratë të rëndë për Shqipërinë

Publikuar më: 09:12 07-12-2017

Një nga shkrimtaret më të njohura shqiptare me famë ndërkombëtare, Elvira Dones, ka bërë një deklaratë të rëndë për vendin tonë. Ajo për portalin zviceran "Der Bund" thotë se Shqipërisë i duhet të presë për pranimin në BE, përsa kohë qeveria është kaq e korruptuar.
“Shqipëria është një bastion i tregtisë së marijuanës dhe kokainës, politikanët kanë vetëm një qëllim kur janë në pushtet, pasurimin personal,” tha Dones.
Shkrimtarja shton se brezi i saj është lodhur dhe po heq dorë nga përpjekjet për përmirësimin e situatës.

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00433897972107
    array(1) { ["section"]=> string(59) "shkrimtarja-ben-nje-deklarate-te-rende-per-shqiperine-44183" }