INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shkëlqim dhe xixa, ja disa prej veshjeve që zgjodhën vajzat VIP shqiptare natën e ndërrimit të viteve [FOTO]

Shkëlqim dhe xixa, ja disa prej veshjeve që zgjodhën vajzat VIP shqiptare natën e ndërrimit të viteve [FOTO]

Publikuar më: 13:43 01-01-2019

Disa e festuan jashtë vendit natën e Vitit të Ri, disa në shtëpi apo në lokale me familjen dhe të afërm dhe të tjerë në koncerte.

Megjithatë mbrëmja e 31 dhjetorit ishte e veçantë për disa nga femrat më të njohura shqiptare, të cilat u kujdesën që ta prisnin Vitin e Ri me veshjet më të bukura.

Më poshtë do të shihni sesi u veshën të famshmet natën e ndërrimit të viteve:

lori.jpg

 

era_istrefi.jpg

 

baby_g.jpg

 

aferdita.jpg

 

alketa.jpg

 

rashel.jpg

 

rita_ora.jpg

 

bebe_rexha.jpg

 

emina.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080921649932861
    array(1) { ["section"]=> string(111) "shkelqim-dhe-xixa-ja-disa-prej-veshjeve-qe-zgjodhen-vajzat-vip-shqiptare-naten-e-nderrimit-te-viteve-foto-83190" }