INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Shikoni si Rihanna bën që Young Zerka të dëgjohet edhe në Zvicër [FOTO]

Shikoni si Rihanna bën që Young Zerka të dëgjohet edhe në Zvicër [FOTO]

Publikuar më: 17:27 26-06-2017

Dhe tani është momenti i Zerkës…

Vitin e kaluar këngëtari Young Zerka publikoi projektin e tij me titull “Like Rihanna”, këngë kjo që është pëlqyer shumë nga publiku shqiptar dhe jo vetëm. Young në llogarinë personale në Insta, tregoi se kënga e tij po luhej në një nga club-et në Zvicër, në “Luzern Fest”. Zerka me këtë këngë ka arritur rreth 18 milionë klikime dhe për këtë sukses, këngëtari është shprehur i lumtur duke shkruar “Ndjehem i kënaqur që kënga ime është dëgjuar në Luzern Fest në Zvicër”. Dhe me siguri kjo verë do të jetë e Zerkës, pasi këngët e tij, të publikuara së fundmi, janë berë hite në kohë shumë të shkurtër./intv.al/ 

19478005_10209400033547213_1581325582_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003572940826416
    array(1) { ["section"]=> string(75) "shikoni-si-rihanna-ben-qe-young-zerka-te-degjohet-edhe-ne-zvicer-foto-31045" }