INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shikoni si Noizy e uron Era Istrefin për Botërorin 2018 [FOTO]

Shikoni si Noizy e uron Era Istrefin për Botërorin 2018 [FOTO]

Publikuar më: 15:07 24-05-2018

Tashmë është konfirmuar lajmi se Era Istrefi do këndojë himnin e Botërorit 2018 . Këngëtarja shqiptare do të këndojë krah dy emrave të tjerë të njihur të muzikës, Nicky jam dhe Will Smith. Kjo do të shënojë edhe rikthimin e aktorit Smith në muzikë. Kënga titullohet ‘One life to live. Live it up ‘ dhe do të publikohet nesër. Era ka marrë urime të shumta nga miqtë, të afërm dhe kolegë. Mes tyre është edhe Noizy ai që e mbështet kënëgtaren . Ai poston një foto të Erës shkëputur nga paraqitja e saj në klipin e kënëgs dhe krah saj shkruan: Good day. World Cup 2018’. I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Erës e cila i komenton: lalii, nesër do kërcejmë’./intv.al/

zinii.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010190010070801
    array(1) { ["section"]=> string(66) "shikoni-si-noizy-e-uron-era-istrefin-per-boterorin-2018-foto-59457" }