INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shikoni sesi Renato Mekolli injektohet me botox [VIDEO]

Shikoni sesi Renato Mekolli injektohet me botox [VIDEO]

Publikuar më: 12:07 20-03-2017

Nuk është hera e parë që Master Chef Renato Mekolli tregon sa kurohet për veten.

 Renato shfaqet në këtë video duke provuar injeksionet me shiringë në fytyrë. Është nga të paktët figura publike që nuk ka kompleks për ta mbajtur të fshehtë faktin qe ai do të kujdeset në maksimum për fytyrën e tij dhe provon pa problem të gjitha metodat e reja.

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070409774780273
    array(1) { ["section"]=> string(59) "shikoni-sesi-renato-mekolli-injektohet-me-botox-video-23934" }