INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Shikoni komentin epik që Gold AG i ka bërë Encës [FOTO]

Shikoni komentin epik që Gold AG i ka bërë Encës [FOTO]

Publikuar më: 11:46 15-08-2017

A do jetë mërzitur Enca pas këtij komenti?

Enca, një këngëtare që shpesh është në qendër të medias, për çdo gjë që ajo bën. Por gjithmonë ajo përflitet shumë për fotot provokuese që ajo poston në IG.  Dhe kjo verë për Encën nuk mund të përfundonte pa disa foto hot. Fotoja “hot” e postuar nga këngëtarja ka “çmendur” rrjetin si dhe ka rrëmbyer vëmëndjen e të gjithëve dhe të këngëtarit Gold AG gjithashtu. Por duket se ai ka bërë një koment plot humor ku shkruan: “Enca Sokoli”. Ngacmimet për Encën kanë qenë të shumta tek kjo foto./intv.al/

gold-1_1502751921-1762691.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028600692749023
    array(1) { ["section"]=> string(59) "shikoni-komentin-epik-qe-gold-ag-i-ka-bere-ences-foto-34620" }