INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shihni si moderatorja e njohur bën tatuazh vetullat gjatë emisionit [VIDEO]

Shihni si moderatorja e njohur bën tatuazh vetullat gjatë emisionit [VIDEO]

Publikuar më: 20:12 11-12-2017

Po, po mos u çudisni... ndodhi vërtet.

Këtë herë moderatorja e INTv, Sara Kolami në emisionin e saj “IN Style” ka treguar se intervistat mund të bëhen ndryshe dhe mjaft interesante. Sara ka dashur të ndajë me publikun e gjerë një interviste me Eviola Daka, ku në fund biseda zhvillohet ndërkohë që Eviola punon mbi “telajon"e saj, vetullën e Sarës. Nëse jeni kuriozë të dini si ka shkuar puna, ndiqni videon më poshtë në minutën 19:18./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068700313568115
    array(1) { ["section"]=> string(73) "shihni-si-moderatorja-e-njohur-ben-tatuazh-vetullat-gjate-emisionit-44620" }