INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shihni si e thërret e ëma në SHQIP para 13 milion personave Rita Ora-n [FOTO]

Shihni si e thërret e ëma në SHQIP para 13 milion personave Rita Ora-n [FOTO]

Publikuar më: 14:34 15-04-2018

Vera Ora është një shembull për të gjithë ne. Një grua e fortë dhe shumë guximtare dhe kjo jo vetëm se luftoi dhe fitoi betejën kundër kancerit, por edhe se ka trashëguar këtë forcë edhe te vajzat e saj. Rita dhe Elena e tregojnë shpesh dashurinë e madhe që kanë për të ëmën dhe se edhe ato e ndjekin si shembull.
Mirëpo një tjetër “bravo” për mamin e vajzave është se ka dashur që ato mos e harrojnë asnjëherë gjuhën shqipe. Kështu ajo edhe i shkruan dhe e komplimenton para të gjithëve në gjuhën e saj duke i thënë: “Ylli”, apo edhe “Shpirt”, sic mund ta shihni edhe në foton më poshtë./intv.al/

f292b9f1-0c57-4f98-906f-2447873f6cb8.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030097961425781
    array(1) { ["section"]=> string(81) "shihni-si-e-therret-e-ema-ne-shqip-para-13-milion-personave-rita-ora-n-foto-55305" }