INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Shihni përgjigjen epike të Oriola Marashit kur e akuzojnë për ‘’photoshop’’ [VIDEO]

Shihni përgjigjen epike të Oriola Marashit kur e akuzojnë për ‘’photoshop’’ [VIDEO]

Publikuar më: 13:50 28-12-2017

Është një ndër modelet më të njohura dhe pëlqyera shqiptare. Famën e fitoi kur u bë pjesë e videoklipit të këngës “Mama” të Jonas Blue dhe William Singe, por së fundmi mori famë masive pasi është pjesëtarja më e re e grupit OTR dhe së shpejti do të lancojë këngën e saj të parë. Oriola shihet se e ka marrë me sportivitet dhe nuk qëndron e heshtur kur e akuzojnë për ‘photoshop’, kështu që ajo ka dy fjalë për “gojët e liga”:

“M’honksh m***n pra...”,- shprehet Oriola në videon e postuar në Insta Story si dhe shkëputur nga videoja e plotë ku janë Blerim Destani dhe Ermal Mamaqi gjithashtu./intv.al/

Oriola Marashi: “M’honksh m***n pra...” /intv.al/ from intv.al / showbiz&gossip on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032939910888672
    array(1) { ["section"]=> string(83) "shihni-pergjigjen-epike-te-oriola-marashit-kur-e-akuzojne-per-photoshop-video-46126" }