INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Shihni në cilin vend renditet Era Istrefi në listën e këngëve më të suksesshme në ‘Ultra 2018’ [FOTO]

Shihni në cilin vend renditet Era Istrefi në listën e këngëve më të suksesshme në ‘Ultra 2018’ [FOTO]

Publikuar më: 12:23 19-11-2017

"Ultra Music" është një ndër kompanitë më të mëdha muzikore dhe njëkohësisht edhe labeli i këngëtares shqiptare, Era Istrefi. Kjo kompani ka publikuar listën e këngëve më të suksesshme të vitit prej artistëve që ka në menaxhim dhe përmbledhja e këtij viti përmban 15 këngë të këtij ‘labeli’, ku mesa duket mes kengetareve të famshëm në vendin e 5 ndodhet edhe bashkëpunimi i Erës me French Montana-n, “No I Love Yous”.

Më poshtë do mund të shihni Top15 e këtyre 12 muajve në “Ultra 2018”

Kygo – Stargazing (feat. Justin Jesso)

Sofi Tukker – Best Friend (feat. NERVO, The Knocks & Alisa Ueno)

Martin Jensen – Solo Dance

Steve Aoki – Night Call feat. Lil Yachty & Migos

Era Istrefi – No I Love Yous (feat. French Montana)

DVBBS & Jasmine Thompson – Know Love

Deorro – Andele

Flosstradamus – Came Up (feat. Post Malone & Key!)

Benny Benassi x Lush & Simon – We Light Forever Up (feat. Frederick)

Italobrothers – Summer Air

Lost Frequencies and Netsky – Here With You

Vera – Falling (feat. Okay Kaya)

Filous – For Love (feat. Klei)

Chelsea Cutler – You Make Me

Klingande – Pumped Up

mmmmmera.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00088095664978027
    array(1) { ["section"]=> string(103) "shihni-ne-cilin-vend-renditet-era-istrefi-ne-listen-e-kengeve-me-te-suksesshme-ne-ultra-2018-foto-42372" }