INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Shihni Luftën e Dytë Botërore përmes fotove me ngjyra

Shihni Luftën e Dytë Botërore përmes fotove me ngjyra

Publikuar më: 12:18 05-12-2017

Fotot me ngjyra ishin të rralla gjatë Luftës së Dytë Botërore. Pjesa më e madhe e shkrepjeve ishin bardh e zi.

Por në këto foto ju keni mundësinë të shihni vërtetë foto unike me ngjyra të pazbulura më parë.

Ato janë në versionin origjial, të pa retushuara.

Fotot që i mbijetuan djegieve u bënë pjesë e arkivave dhe sot pas 70 vitesh publikohen disa prej tyre.

1.PNG

 

2.PNG

 

4.PNG

 

3pk.PNG

 

5.PNG

 

6.PNG

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011041164398193
    array(1) { ["section"]=> string(59) "shihni-luften-e-dyte-boterore-permes-fotove-me-ngjyra-43974" }