INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shih shih! Moderatorët e njohur shqiptarë qenkan kushërinj dhe ne tani e morëm vesh, po ju e dinit? [FOTO]

Shih shih! Moderatorët e njohur shqiptarë qenkan kushërinj dhe ne tani e morëm vesh, po ju e dinit? [FOTO]

Publikuar më: 17:44 11-07-2018

I kemi parë prej kohësh në ekran, por tani e morëm vesh që janë kushërinj. Bëhet fjalë për moderatoren e njohur Dojna Mema dhe gazetarin e njohur të Top Channel, Marin Mema i cili prezanton emisionin “Gjurmë shqiptare”.

U desh opsioni i ri i pyetjeve në Instagram që të mësonim se ata janë kushërinj dhe shumë të afërt madje. Këtë fakt interesant e ka zbuluar së fundmi Dojna, e cila u është përgjigjur pyetjeve që fansat e saj i bënë në Instastory.

Njëri prej tyre e pyet se çfarë e ka Marin Memen, meqë dhe ai është nga Kolonja me origjinë dhe Donja i thotë që e ka çun xhaje.

donja.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0023329257965088
    array(1) { ["section"]=> string(107) "shih-shih-moderatoret-e-njohur-shqiptare-qenkan-kusherinj-dhe-ne-tani-e-morem-vesh-po-ju-e-dinit-foto-64701" }