INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sherri mediatik, Rina apo Tayna, Rashel Kolaneci zgjedh të preferuarën: E imja... [FOTO]

Sherri mediatik, Rina apo Tayna, Rashel Kolaneci zgjedh të preferuarën: E imja... [FOTO]

Publikuar më: 13:14 12-07-2018

Tayna është një ndër këngëtaret që po bën namin me muzikën e saj në industrinë muzikore shqiptare. Kënga e saj bëri 'BOOM' ngado pasi ishte fiksuese, por edhe teksti i bëri të gjithë për vete. U tha dhe u stërtha se ky ishte një DISS për reperen e njohur shqiptare Rina. Por edhe këngëtarja e ON Records ka po ashtu shumë dëgjues dhe ndjekës të flaktë. Madje edhe disa prej personazheve VIP shqiptarë kanë të preferuarën e tyre mes dyshes.

Nje prej tyre është edhe Rashel Kolaneci. E pyetur nga fansat se cilën zgjedh mes dyshes ajo e thotë troç pa e menduar dy herë. "My girl Tayna", shkruan ajo nëpërmjet një 'insta story'./intv.al/

da936591-11fa-410b-ae9a-3cb66c2fe24d.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.022591114044189
    array(1) { ["section"]=> string(86) "sherri-mediatik-rina-apo-tayna-rashel-kolaneci-zgjedh-te-preferuaren-e-imja-foto-64791" }