INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Shend e Verë

Shend e Verë

Publikuar më: 12:05 29-05-2017

1 Qershori nuk është vetëm Dita Ndërkombëtare e fëmijve, por është një festë për të gjithë. Ndaj edhe këtë të enjte Parku i Madh i Liqenit do të kthehet në një pikë argëtimi falë aktiviteteve të shumta. Teatër i hapur, koncert nga orkestra e harqeve, kërcime, këngë, animatorë si dhe lojëra pranë fushave multisportive. Gjithçka nis në orën 6 të pasdites, ndaj merrni të vegjëlit tuaj dhe bashkojuni festës!

Ora: 18:00 - 21:00 

Data: 1 Qershor 

Vendodhja: Parku i Madh i Liqenit 

www.facebook.com/events/1431079710305091

 

Article Logic
Execution time: 0.00340700149536
array(1) { ["section"]=> string(18) "shend-e-vere-28933" }