INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Shën Valentini nesër! Nëse se keni blerë ende dhuratën për partnerin/en, horoskopi ju tregon se cila është idealja [FOTO]

Shën Valentini nesër! Nëse se keni blerë ende dhuratën për partnerin/en, horoskopi ju tregon se cila është idealja [FOTO]

Publikuar më: 20:47 13-02-2018

Mos u kurseni për të dashurit tuaj!

 Edhe pak ditë na ndan nga festa më e dashur për çiftet. Shën Valentini është thjesht nëntë ditë larg, ndërsa me siguri po mendoni për dhuratën ideale për të dashurin e zemrës tuaj. Dhe, siç mund ta dini, zgjedhjet nuk janë ndër më të lehtat.

E kemi thënë që zgjedhja që bëjmë varet kryesisht prej karakterit të personit përkatës, por kjo nuk është e gjitha. Si shpesh herë, është dhe shenja e zodiakut ajo që ndikon në shijet e gjithësecilit, kështu që bëni mirë të këshilloheni me parashikimin e yjeve, për aq kohë sa mund të krijoni një ide më të mirë për blerjen e radhës. Aksesor ose veshje, ftesë për kineam ose thjesht një trëndafil, secila prej shenjave karakterizohet nga shijet personale.

Me siguri do ta gjeni veten në disa prej tyre, edhe pse nuk duhet të habiteni nëse disa të tjera nuk përputhen aspak me atë që keni ndërmend. Por, nuk mund ta mohoni se e gjitha kjo do t’ju ngacmojë imagjinatën. 

DASHI

ARIES.jpg

DEMI

DEMI.jpg

 

BINJAKET

GEMINI.jpg

GAFORRJA

CANCER.jpg

LUANI

LUANI.jpg

VIRGJERESHA

VIRGJERESHA.jpg

 

PESHORJA

 

PESHORJA.jpg

 

AKREPI

AKREPI.jpg

SHIGJETARI

SHIGJ.jpg

BRICJAPI

BRICJ.jpg

UJORI

UJORI.jpg

PESHQIT

PESHQIT.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031418800354004
    array(1) { ["section"]=> string(123) "shen-valentini-neser-nese-se-keni-blere-ende-dhuraten-per-partnerin-en-horoskopi-ju-tregon-se-cila-eshte-idealja-foto-50258" }