INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Sfida bëhet e ashpër, shikoni si e ironizon Noizy, Blerim Destanin [FOTO]

Sfida bëhet e ashpër, shikoni si e ironizon Noizy, Blerim Destanin [FOTO]

Publikuar më: 15:10 13-02-2018

Sfida e tyre e bërë publike ka ngjallur mjaft interes tek fansat dhe ndjekësit.

Noizy dhe Blerim Destani kanë vendosur të shohin me 31 maj se cili prej tyre ka arritur rezultate më të mira në palestër dhe fituesi do të marrë një orë Rolex.  

Por duket se ai që e ka marrë më seriozisht këtë bast ëhstë Noizy i cili ëm shumë se çdoherë tjetër i është përkushtuar palestrës. Madje ai ndihet aq i sigurtë në fitore saqë nuk i kursen as ironitë ndaj mikut të tij aktor. Teksa po stërvitet, 31 vjeçari komenton krah fotos ku Blerimi duket me një letër bixhozi në dorë: 31 maj, luaj bixhoz ti luaj. Kjo është djerëse, jo tym puroje’, vazhdon me ngacmimet e tij reperi. Megjithatë gjithçka mbetet të shikohet me 31 maj. 

28001205_10213216332836196_755178433_n_1.jpg

27939687_10213216332796195_483173843_n_1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0030579566955566
  array(1) { ["section"]=> string(75) "sfida-behet-e-ashper-shikoni-si-e-ironizon-noizy-blerim-destanin-foto-50221" }