INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Sërish e njëjta histori, Emma vishet dhe luan rolin si halla Julia

Sërish e njëjta histori, Emma vishet dhe luan rolin si halla Julia

Publikuar më: 21:50 05-12-2017

Emma Roberts është fotografuar me një bluzë njësoj si halla, Julia Roberts, teksa ndodhet për xhirime në Toronto.

26-vjeçarja mbante një t-shirt me reklamën e Mystic Pizza, bashkë me sloganin e restorantit, “Një copë nga Parajsa” dhe logon e copës së picës.

Julia ka luajtur në 1988 në filmin e quajtur “Mystic Pizza”, të cilit iu dha emri pjesërisht nga vendndodhja e zinxhirit të restoranteve në Mystic të Konektikatit.

Në fakt kjo duket të mos jetë një aksident i fatit. Emma është në Toronto për të xhiruar një film të quajtur Italia e vogël, me regjisorin e filmit “Mystic Pizza”, Donald Petrie.

1495700043_julia1_1.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015909671783447
    array(1) { ["section"]=> string(71) "serish-e-njejta-histori-emma-vishet-dhe-luan-rolin-si-halla-julia-44037" }