INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sergio Ramos “i këndon” me mall Cristiano Ronaldos: “Prej kur s’jemi bashkë...” dhe video-ja është bërë virale[VIDEO]

Sergio Ramos “i këndon” me mall Cristiano Ronaldos: “Prej kur s’jemi bashkë...” dhe video-ja është bërë virale[VIDEO]

Publikuar më: 19:10 07-11-2018

Reali i Madridi-t ka kaluar një nga periudhat më të këqija në historinë e saj, me 6 ndeshje radhazi pa fituar, gjë që shkaktoi dhe largimin e trajnerit Lopetegui.

Tashmë trajneri i ri Santiago Solari ka arritur të marrë fitoren e parë, por tifozët ende po e ndjejnë mungesën e golave të Cristianos. Tifozat shqiptarë të Real Madrdi kanë gjetur një mënyrë mjaft kreative për të shprehur atë që duket si e parëndësishme nga Florentino Perez.

Ata kanë marrë një video të Sergio Ramos ku është duke kënduar dhe e kanë sinkronizuar në mënyrë perfekte me këngën e Sabri Fejzullahu-t, me vargje të cilat supozohet se ja dretjon Cristiano Ronaldos. 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094668865203857
    array(1) { ["section"]=> string(114) "sergio-ramos-i-kendon-me-mall-cristiano-ronaldos-prej-kur-s-jemi-bashke-dhe-video-ja-eshte-bere-virale-video-77969" }