INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Selena Gomez do të këndojë për Justin Bieber [VIDEO]

Selena Gomez do të këndojë për Justin Bieber [VIDEO]

Publikuar më: 12:29 16-05-2017

Dikur ishin një ndër çiftet më të dashur dhe të përfolur në showbiz, ndërsa sot vazhdojnë të jenë të ndarë duke vazhduar secili jetën e tij.

Selena Gomez dhe Justin Bieber duket se kanë patur një ndarje aspak miqësore sepse kanë vazhduar të kenë konflikt edhe më pas.

Megjithatë këngëtarja duket se nuk e lë me kaq sespse të enjten, me 18 maj do të lançojë këngën  e re. Kënga do të mbajë titullin “Bad Liar”dhe fansat që tani kanë nisur të hamendësojnë se kjo këngë i kushtohet pikërisht atij…Bieber-it.  Ndërkohë që dikur ajo këndonte me lot në sy “The heart wants what it wants”, sot i dedikon ish-it të saj “Bad Liar”.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029358863830566
    array(1) { ["section"]=> string(55) "selena-gomez-do-te-kendoje-per-justin-bieber-foto-27900" }