INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Selena Gomez del nga psikiatria… të paktën për momentin! Zbulohen detajet e gjendjes shëndetësore të këngëares [FOTO]

Selena Gomez del nga psikiatria… të paktën për momentin! Zbulohen detajet e gjendjes shëndetësore të këngëares [FOTO]

Publikuar më: 13:11 08-11-2018

Pas një muaji trajtim në psikiari për shëndetin mendor, duekt se Selena Gomez ka treguar shenja të përmirësimit dhe ka dalë nga psikiatria.

Këngëtarja ka filluar të ndihet më mirë dhe të paktën për disa kohë ajo nuk do të kthehet në psikiatri.

“Selena ka dalë…të paktën për momentin”, ka shkruar TMZ.

Epo pas gjithë atyre që kaloi të paktën shpresojmë që këngëtarja të jetë më e qetë tani.

selena1.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00089001655578613
    array(1) { ["section"]=> string(119) "selena-gomez-del-nga-psikiatria-te-pakten-per-momentin-zbulohen-detajet-e-gjendjes-shendetesore-te-kengeares-foto-78030" }