INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Selena dhe Justin Bieber fotografohen pas rikthimit bashkë [FOTO]

Selena dhe Justin Bieber fotografohen pas rikthimit bashkë [FOTO]

Publikuar më: 14:42 15-11-2017

Ata të dy janë ndër çiftet më simpatikë të showbiz-it.

Selena Gomez dhe Justin Bieber janë riktheyr jo vetëm krah njëri-tjetrit, por edhe në vëmëndjen maksimale të mediave.ka qenë një fans i tyre që ka sjellë fotot e para të çiftit, pas rikthimit. Dy të dashuruarit janë kapur teksa po bënin një shëtitje në park krah njëri-tjetrit dhe dukeshin të lumtuar si të ishin në fillimet e tyre. E veshur me një fustan të thjeshtë dhe atletet të bardha, këngëtarja thjesht ka buzëqeshur para kamerës. Ndërsa Justin, i cili zakonsiht nuk ka ndonjë marrëdhënie të mirë me paparazët, ka qëndruar serioz. Si duket çifti po përjeton intensivisht marrëdhënien duke kompensuar periudhën kur kanë qenë të ndarë. 

46594F2A00000578-0-image-a-23_1510694265786.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027921199798584
    array(1) { ["section"]=> string(69) "selena-dhe-justin-bieber-fotografohen-pas-rikthimit-bashke-foto-42035" }