INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
“Seksi dhe qyteti”, zbulohet arsyeja e mosprodhimit të serisë së 3-të

“Seksi dhe qyteti”, zbulohet arsyeja e mosprodhimit të serisë së 3-të

Publikuar më: 10:50 02-10-2017

Një ndër filmat më të shikuar dhe fitues i një sërë çmimesh Emmy, “Sex and the City” ndalet.

Lajme të këqija vijnë për të gjithë ju që prisnit një seri të 3-të të sex and the City, ndalen 4 shoqet e famshme. Edhe pse u përfol dhe u spekulua  shumë mbi këtë ngjarje mesa duket delja e zezë në këtë mes ishte Catrall, ajo nuk ka pranuar se që të ketë një seri të 3-të për arsye që akoma nuk janë bërë publike, por në një postim në twitter ajo thotë që nuk ishte vetëm për shkak të saj.

'Kishim një skenar të mrekullueshëm e shumë gazmor dhe më vjen keq që nuk do ta kthejmë dot në një film. Audienca e ka kërkuar kaq shumë", ishin fjalët e Parker. Mundësia e një ribashkimi të fundit mes 4 protagonisteve Parker, Sintia Nikson, Kim Catrall dhe Kristin Davis po diskutohej prej vitesh, pavarësisht kritikave me të cilat u përball ‘Seksi dhe qyteti 2’, i xhiruar kryesisht në Abu Dabi.

“E vetmja kërkesë që kam bërë ndonjëherë, është se nuk doja një film të tretë, por kjo ka qenë në 2016-ën", shkruan ajo. Seriali komik i HBO-së, 'Sex and dhe city', ka fituar një sërë çmimesh Emmy dhe është vlerësuar për promovimin e një epoke të fuqishme për gratë e reja e për skenat e hapura seksuale.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00067996978759766
    array(1) { ["section"]=> string(58) "seksi-dhe-qyteti-zbulohet-pse-u-ndal-seria-e-rradhes-37907" }