INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Seks me Rihannën? Fansi i hyn në krevat këngëtares, zbuloni çfarë ka ndodhur më pas! [FOTO]

Seks me Rihannën? Fansi i hyn në krevat këngëtares, zbuloni çfarë ka ndodhur më pas! [FOTO]

Publikuar më: 18:46 15-05-2018

Ehh çfarë bëhet! 

Diçka aspak e pahijshme ka ndodhur në shtëpinë e banimit të Rihannës në Los Angeles. Fansi i saj 26-vjeçar i ka shpëtuar sigurisë dhe është futur në brenda në shtypi, por për fat të mirë të RiRit dhe për fatin e tij të keq, këngëtarja nga Barbadosi nuk ishte aty.

Ajo ishte larguar për në Neë York për hapjen e koleksionit të saj të të brendshmeve “Savage X Fenty”. Personi i quajtur Eduardo Leon kishte rreth 24 orë që qëndronte në shtëpinë e 30-vjeçares dhe autoritetet përkatëse e gjetën të shtrirë në krevatin e saj teksa karikonte telefonin.

Pasi u arrestua ai pretendonte se shkoi në shtëpinë e yllit të muzikës pasi dëshironte të kryente marrëdhënie seksuale me të. Tashmë Eduardo ndodhet në paraburgim dhe duhet të paguajë 150 mijë dollarë për t’u liruar.

merri.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080251693725586
    array(1) { ["section"]=> string(92) "seks-me-rihannen-fansi-i-hyn-ne-krevat-kengetares-zbuloni-cfare-ka-ndodhur-me-pas-foto-58450" }