INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Seks gjatë ciklit? Ja çfarë mendojnë meshkujt për këtë

Seks gjatë ciklit? Ja çfarë mendojnë meshkujt për këtë

Publikuar më: 16:56 07-09-2017

Gjatë periudhës menstruale ndodh shumë shpesh që femrat të kenë një dëshirë të shtuar pëe seks, kjo për faktin e vet hormoneve dhe të ndjeshmërisë së rritur gjatë ditëvë kritike.

Nëse ke dëshirë të kryesh marrëdhënie me partnerin tënd por nuk je e sigurt për reagimin e tij, më poshtë po ju sjellim disa nga mendimet tipike të meshkujve lidhur me këtë tematikë:

1. Ti vërtetë ke dëshirë? E pse unë duhet të jem kundra atëherë?

Një mashkull nuk mund ti thotë jo seksit, aq më tepër kur edhe ti ke kaq dëshirë. Më pas ai mendon se kjo situatë është kalimtare dhe cikli nuk përbën ndonjë problem.

2. A nuk do të ishte më mirë ta provonim në dush ose vaskë?

Me idenë se uji ndalon gjakrrjedhjen, por edhe për të provuar diçka ndryshe, seksi në dush apo vaskë është një alternativë që meshkujt në përgjithësi e parapëlqejnë.

3. Uau, Ti paske kaq shumë dëshirë sot

Femrat për shkak të hormoneve gjatë ditëvë të ciklit, janë shpesh shumë të ndjeshme dhe kanë dëshirë të lartë seksuale. Kjo gjë meshkujve ju pëlqen, pasi I bën të ndihen të dëshiruar.

4. Mendoj që sot nuk ka kuli lingus

E si mund të ndodhte ndryshe....Ata as që duan të mendojnë shumë gjatë se çfarë po ndodh aty poshtë...

5. Me të vertëtë je mirë?

Meshkujt e kanë të vështirë të mëndojnë se si një femër mund të ndihet mirë teksa ka gjakderdje, por dhe të ketë njëkohësisht dëshirë për të bërë seks, prandaj duan të sigurohen që partnerja e tyre është mirë

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024938583374023
    array(1) { ["section"]=> string(59) "seks-gjate-ciklit-ja-cfare-mendojne-meshkujt-per-kete-36330" }