INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Së shpejti. Rama jep lajmin e mirë [FOTO]

Së shpejti. Rama jep lajmin e mirë [FOTO]

Publikuar më: 10:38 21-11-2017

Gjithçka duket se po shkon në rrugën e duhur. E kjo ka të bëjë me linjën ajrore shqiptare. Është kryeministri Edi Rama i cili ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, të një avioni që shkruan “Air Albania” dhe me mbishkrimin “Së shpejti”.
Mbetet për tu parë se sa shpejt do të bëhet e mundur vënia në funksion të linjës “Air Albania” dhe si do të ndikojë në udhëtimet e shqiptarëve.

 

rama_aeroplani.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030069351196289
    array(1) { ["section"]=> string(44) "se-shpejti-rama-jep-lajmin-e-mire-foto-42573" }