INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Së shpejti! Një film dedikuar Ed Sheeran

Së shpejti! Një film dedikuar Ed Sheeran

Publikuar më: 21:22 24-02-2018

Karriera e këngëtarit të njohur në skenën e muzikës ndërkombëtare, Ed Sheeran, është pasqyruar së fundmi në një film të realizuar nga kushëriri i tij, Murray Cummings.

“Ed Sheeran është shumë mikpritës ndaj meje dhe më lejon të filmoj shumë, jam shumë i lumtur që ai është i hapur për një film të tillë”, është shprehur në një intervistë Cummings, i cili kërë film e ka të parin e karrierës së tij kinematografike.

Premiera e filmit është shfaqur në Festivalin e Filmit Berlinale, ndërkohë që është pritur shumë mirë nga audience.

Filmi ka nisur të realizohet dy vite më parë dhe mbulon të gjithë karrierën e këngëtarit nga viti 2015 duke u mbyllur me lançimin e albumit “Divide” vitin e kaluar.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014300346374512
    array(1) { ["section"]=> string(45) "se-shpejti-nje-film-dedikuar-ed-sheeran-51296" }