INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Se fsheh më! “Betim Spërdhima” zbulon vajzën që i ka marrë zemrën [FOTO]

Se fsheh më! “Betim Spërdhima” zbulon vajzën që i ka marrë zemrën [FOTO]

Publikuar më: 19:29 10-01-2018

Kjo nuk është hera e parë që aktori publikon fotografi me të njëjtën vajzë dhe me mbishkrime dashurie, por për herë të parë ka zbuluar fytyrën e saj. Rezart Veleshnja duket më i lumtur së kurrë tani që ka rënë sërish në dashuri dhe kjo duket fare qartë në fotot e tij përkrah kësaj vajze brune.
"Dashuria ime S", shkruan “Betim Spërdhima” dhe një zemër emoji në foton e ndarë në rrjetet sociale.

rezi.png

Më pas Veleshnja ka publikuar edhe një video ku filmon veten dhe të dashurën të cilën në fund e përqafon. Vendndodhja është Gjermania, nuk dihet nëse ajo jeton pikërisht në këtë shtet ose nëse çifti poshijon disa ditë relaksi së bashku.

hej plak!✌?❤️

A post shared by @ rezart.veleshnja on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003119945526123
    array(1) { ["section"]=> string(73) "se-fsheh-me-betim-sperdhima-zbulon-vajzen-qe-i-ka-marre-zemren-foto-47186" }