INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
SAVING HOPE

SAVING HOPE

Publikuar më: 18:37 27-09-2017


Mes dy botëve. Mes jetës dhe vdekjes. Mes doktorit dhe pacientit ka gjithmonë diçka që ja vlen të shpëtohet. Ka gjithmonë shpresë.

Më shumë në këtë kategori: « THE VAMPIRE DIARIES
iCARLY »

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00464606285095
    array(1) { ["section"]=> string(17) "saving-hope-37627" }