INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Sara Kapo publikon këngën e parë, skena provokuese në klip [VIDEO]

Sara Kapo publikon këngën e parë, skena provokuese në klip [VIDEO]

Publikuar më: 12:39 06-01-2018

Ajo është vajza e surprizave.

Atëherë kur dukej se nuk ishte edhe aq aktive në media, Sara Kapo u përqëndrua në rrjetet e saj sociale duke postuar foto seksi dhe provokuese. Megjithatë vajza e aktores Ema Andrea, sapo i suprizoi të gjithë duke u prezantuar si këngëtare.

Kënga e saj e parë “Watching You” është e gjitha në gjuhën angleze dhe vjen në bashkëpunim nga Beatrix Ramosaj dhe tekst të Alban Ramosaj.Një videoklip që paraqet mbrëmje dimri në Tiranës  dhe një sarë sërish provokuese. 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012040138244629
    array(1) { ["section"]=> string(69) "sara-kapo-publikon-kengen-e-pare-skena-provokuese-ne-klip-video-46783" }