INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
SARA

SARA

Publikuar më: 19:50 25-09-2017

Arrin nje pike Ku gjithcka merr kuptim. Gabimet dhe arritjet e tua te bejne personin Qe ti je ne kto momente.
Jam rritur Duke pranuar difektet e Mia e Duke I kthyer Ato ne avantazhet me te forta. Nuk Kam qene nje femije shume i lehte per tu rritur dhe per kete dua t'u kerkoj falje prinderve te mi. Gjithmone Kam pasur tendencen Qe te mbaj gjithcka Brenda vetes dhe te analizoj cdo detaj Duke krijuar teorine time mbi gjithcka. Ne nje moshe shume te re kuptova Qe ska nje vend per mua atje jashte, dhe kjo gje me lendoi pak, Por me kalimin e viteve kjo gje me beri me te forte. Rreshta se adaptuari me boten dhe nisa te krijoj timen. Nuk kisha frike te provoja gjera te reja, si pasoje, te jem pjese e aktiviteteve te reja do me bente te ndjehesha plot me energji dhe pozitivitet per jeten. Te qenit ketu eshte nje eksperience krejtesisht e re per mua dhe nje hap gjigand. Shpresoj shume Qe te rritemi e te mesojme sebashku.

Më shumë në këtë kategori: « ILIR
FATMA »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068249702453613
    array(1) { ["section"]=> string(9) "sara-1031" }