INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Sapo u krijua dyshja më e re në showbiz, do habiteni cilat janë [VIDEO]

Sapo u krijua dyshja më e re në showbiz, do habiteni cilat janë [VIDEO]

Publikuar më: 11:30 03-11-2017

Nuk i kishim parë ndonjëherë bashkë, nuk i bashkon as profesioni, ama një gotë verë dhe dita e njëjtë e lindjes, po.

Që të dyja janë emra mjaft të lakuar në showbizz dhe edhe pse në drejtime të ndryshme, Lori Hoxha dhe Enca mbbrëmjen e kaluar kanë darkuar bashkë. Ka qenë Enca ajo që e ka postuar këtë në Instastorien e saj  teksa vajzat duken të shijojnë verën dhe shoqërinë e njëra-tjetrës.  “Ndoshta kam gjetur shpirtin tim binjak”- shkruan këngëtarja.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012249946594238
    array(1) { ["section"]=> string(77) "sapo-u-krijua-dyshja-me-e-re-ne-showbiz-do-te-habiteni-cilet-jane-video-40827" }