INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa shpejt e harroi ish të fejuarin! Marina Fara nxeh Instagramin, publikon video intime në shtrat më një mashkull tjetër [FOTO]

Sa shpejt e harroi ish të fejuarin! Marina Fara nxeh Instagramin, publikon video intime në shtrat më një mashkull tjetër [FOTO]

Publikuar më: 19:57 16-04-2018

Marina shpesh herë është komentuar për format e saj seksi dhe për fotot “hot” që poston në rrjetet sociale edhe pse shpesh herë e kanë akuzuar për “nuditet” asaj duket se nuk ja “ndjen” fare.

Këtë gjë na e vërtetoi edhe ditën e sotme, me anë të një postimi në Instastory, ku na tregoi të dashurin e ri edhe pse para një viti u fejua me biznesmenin e njohur Edi Ismaili e më pas u nda.

Pas kësaj, Marina u përfol për lidhje të reja, ku kujtojmë që gjatë verës u tha se ishte lidhur me një futbollist, por gjithçka mbeti në kuadër të thashethemit.

-640-0-5ad45ba8c404b.jpg-640-0-5ad45baa07ea6.jpg

Gjithsesi, Marina sërish mbetet një vajzë seksi!

wertyuio.PNG-640-0-5ad45badc0a5a.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010215997695923
    array(1) { ["section"]=> string(129) "sa-shpejt-e-harroi-ish-te-fejuarin-marina-fara-nxeh-instagramin-publikon-video-intime-ne-shtrat-me-nje-mashkull-tjeter-foto-55438" }