INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa me fat! Pas Kylie Jenner, këngëtarja shqiptare merr edhe pëlqimin e Kim Kardashian [FOTO]

Sa me fat! Pas Kylie Jenner, këngëtarja shqiptare merr edhe pëlqimin e Kim Kardashian [FOTO]

Publikuar më: 21:44 18-02-2018

Të arrish të fitosh vëmendjen e yjeve të familjes Kardashian-Jenner nuk është pak!

Kylie dhe Kim janë dy vajzat më të përfolura të familjes Kardashian-Jenner. Gjithmonë bëjnë ’lëmsh’ botën me ‘prapësitë’ e tyre. Së fundmi si duket grimieri i yjeve botërorë, Ariel Tejada ka sjellë shumë fat te këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj. Pas Kylie Jenner bukuroshen shqiptare e pëlqen edhe Kim Kardashian West, shkruan intv.al. Dy ndër femrat më me influence në botë kanëpëlqyer ‘look’-un e vajzës së Albërie Hadërgjonajt. Ehh, lum Anxhelina që ka shok Arielin, se me një ‘like’ nga Kardashian-Jenner sot mund të fitosh fame të paparë./intv.al/ 

4e779512-ebbf-45b3-9e5d-5fe4c4ea86f7.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024378299713135
    array(1) { ["section"]=> string(89) "sa-me-fat-pas-kylie-jenner-kengetarja-shqiptare-merr-edhe-pelqimin-e-kim-kardashian-50702" }