INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa keq! Ja shenjat që nuk do të jeni asnjëherë i PASUR

Sa keq! Ja shenjat që nuk do të jeni asnjëherë i PASUR

Publikuar më: 17:51 11-10-2018

Ëndrra e çdo njeriu është që të jetë i pasur dhe të ketë një jetë përplot udhëtime, ushqime të shijshme e gjëra të tjera relaksuese.

Mirëpo, jo të gjithë kanë fatin që të realizojnë ëndrrat e tyre.

Disa njerëz thjesht kanë fat, disa të tjerë punojnë shumë që të arrijnë atë se çka dëshirojnë nga jeta.

Këto janë shenjat që nuk do të bëheni asnjëherë i pasur:

Kurseni më shumë se sa që fitoni

Nuk keni nisur asnjë investim

Jeni të kënaqur me rrogën që e merrni

Blini gjëra që xhepi juaj nuk i përballon

Jeni duke ndjekur ëndrrat e dikujt tjetër, jo ëndrrat tuaja

Nuk i keni qëllim paratë

Besoni se të qenit i pasur është jashtë mundësive të juaja

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079159736633301
    array(1) { ["section"]=> string(59) "sa-keq-ja-shenjat-qe-nuk-do-te-jeni-asnjehere-i-pasur-74918" }