INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa ka ndryshuar Ledri Vula që nga këngët me Dafina Zeqiri deri tek kënga me Elvana Gjatën [VIDEO]

Sa ka ndryshuar Ledri Vula që nga këngët me Dafina Zeqiri deri tek kënga me Elvana Gjatën [VIDEO]

Publikuar më: 17:43 10-07-2018

Ledri Vula është një ndër reperët më të mirë të momentit. Çdo këngë që ai lançon është e pamundur që të mos kthehet në hitin e radhës. Ai prej shumë vitesh është pjesë e tregut muzikor dhe ne jemi shumë të lumtur pasi na ka sjellë këngën shumë të bukura që mund t’i kërcejmë të gjithë.

Ledri sot feston 32 vjetorin e tij të lindjes dhe emisioni “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasanin me ‘makinën e memories’ kanë shkuar që nga klipi i vitit 2010 që është në bashkëpunim me Dafina Zeqirin, periudha kur përflitej që ata ishin bashkë dhe deri tani tek kënga e fundit që erdhi në bashkëpunim me Elvana Gjatën dhe John Shahun, kënga e titulluar “Mike”.


Për më tepër ndiqni videon e shpërndarë në Instagramin e inlife.al për të parë se sa kanë evoluar videoklipet e Ledri Vulës.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011070966720581
    array(1) { ["section"]=> string(101) "sa-ka-ndryshuar-ledri-vula-qe-nga-kenget-me-dafina-zeqiri-deri-tek-kenga-me-elvana-gjaten-video-64556" }