INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa ''HOT''! E akuzojnë për PHOTOSHOP dhe celulit në foton seksi me bikini braziliane, Enca i kthehet keq me këtë përgjigje! [FOTO]

Sa ''HOT''! E akuzojnë për PHOTOSHOP dhe celulit në foton seksi me bikini braziliane, Enca i kthehet keq me këtë përgjigje! [FOTO]

Publikuar më: 12:44 08-07-2018

Enca është një nga këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e preferuar nga publiku shqiptar. Ajo nihet fare mirë si një vajzë pa komplekse dhe postimet e saj në rrjetet sociale marrin vëmendjen maksimale. E sigurisht që në Instagramin e Encës nuk mungojnë fotot provokuese. E tillë është edhe fotoja e fundit ku shfaqet shumë seksi e veshur me bikini blu që i tregojnë të pasmet bombastike ndërkohë që qëndron në një jaht.

Krahas komenteve pozitive, një fanse e ka pyetur se sa PHOTOSHOP-e ka përdorur për të fshirë celulitin te kofshët, por Enca nuk mund të mos i kthente përgjigje dhe e ka bërë në mënyrën më ironike të mundshme.

“Po ty sa xhama syzesh tu deshën për ta vënë re” e pyet Enca fansen.

enciloalind.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0023269653320312
    array(1) { ["section"]=> string(127) "sa-hot-e-akuzojne-per-photoshop-dhe-celulit-ne-foton-seksi-me-bikini-braziliane-enca-i-kthehet-keq-me-kete-pergjigje-foto-64238" }