INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa bukur! Rita Ora bën SHQIPONJËN dhe elektrizon Tiranën, ndiqeni këtu koncertin live [VIDEO]

Sa bukur! Rita Ora bën SHQIPONJËN dhe elektrizon Tiranën, ndiqeni këtu koncertin live [VIDEO]

Publikuar më: 20:53 03-06-2018

Rita Ora këngëtarja shqiptare me famë botërore është ngjitur në skenën në Sheshin Skënderbej, teksa po performon para qindra-mijëra personave që janë mbledhur atë për të ndjekur nga afër atë.

Rita ka zgjedhur të veshë një veshje transparente të verdhë, ndërkohë që sicc e mësuam më parë ajo ka lyer flokët me ngjyrë të kuqe. Mirëpo nuk kishte si të mungonte dhe shqiponja me duar, të cilën këngëtarja e ka bërë së bashku me kryebashkiakun Veliaj.

dnjr.png

Ndiqeni këtu performancën e saj live:

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00075793266296387
    array(1) { ["section"]=> string(95) "sa-bukur-rita-ora-ben-shqiponjen-dhe-elektrizon-tiranen-ndiqeni-ketu-koncertin-live-video-60587" }