INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa bukur! Prindërit e Rita Orës vijnë në Shqipëri dhe kanë një kërkesë për fëmijet e tyre, mësojeni [FOTO]

Sa bukur! Prindërit e Rita Orës vijnë në Shqipëri dhe kanë një kërkesë për fëmijet e tyre, mësojeni [FOTO]

Publikuar më: 21:34 06-07-2018

Na pëlqen kur shohim kështu gjërash! 

Destinacioni i rradhës i prindërve të Rita Orës për pushime ishte Shqipëria, por pa fëmijët et yre.

E ëma e këngëtares shqiptare me famë botërore ka publikuar disa foto në rrjetet sociale përmes të cilave ka treguar se është mahnitur nga çdo detaj i qytetit të Shkodrës. Vera u ka kërkuar publikisht të tre fëmijëve të saj që ta vizitojnë Shkodrën, saktësisht vendin ku i ofruan verë të përgatitur në shtëpi, vezë dhe gjithçka tjetër lokale.

 

collagesdfa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025730133056641
    array(1) { ["section"]=> string(108) "sa-bukur-prinderit-e-rita-ores-vijne-ne-shqiperi-dhe-kane-nje-kerkese-per-femijet-e-tyre-mesojeni-foto-64091" }