INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Sa bukur Mario!” Të gjithë i mbani mend fjalët e Kim K, tashmë Mario merr një dhuratë [FOTO]

“Sa bukur Mario!” Të gjithë i mbani mend fjalët e Kim K, tashmë Mario merr një dhuratë [FOTO]

Publikuar më: 22:26 30-01-2018

Mario Dedivanoviç u bë i famshëm falë talentit të tij si grimier por fati ishte në anën e tij pasi u njoh më Kim Kardashian. Dy vite më parë Mario u bë akoma më i dashur për shqiptarët pasi bëri Kim K të fliste shqip dhe me siguri të gjithë ju i mbani mend fjalët e saj: “Sa bukur Mario” dhe teksa grimieri ia kthehu: "Marshallah shumë bukur".

Këtë herë Maio është surprizuar me një dhuratë ku shihet një bluzë ku shkruhet “Sa bukur Mario”. Nuk dihet nëse është Kim ajo që i ka bërë këtë dhuratë por shihet të jetë shumë e veçantë./intv.al/

c570ef9b-f145-42c2-a6f5-b55dd4276a98.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028491020202637
    array(1) { ["section"]=> string(93) "sa-bukur-mario-te-gjithe-i-mbani-mend-fjalet-e-kim-k-tashme-mario-merr-nje-dhurate-foto-48956" }