INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Sa bukur Mario!”, grimieri i Kim Kardashian bën që kjo këngëtare e njohur shqiptare të shkëlqejë [FOTO]

“Sa bukur Mario!”, grimieri i Kim Kardashian bën që kjo këngëtare e njohur shqiptare të shkëlqejë [FOTO]

Publikuar më: 12:46 26-01-2018

Ai është një ndër grimierët më të famshëm në botë. I preferuari i motrave Kardashian-Jenner, i Eva Longoria, Demi Lovato, Megan Fox dhe shumë personazheve të njohur të showbiz-it ndërkombëtar.

Nëse e mbani mend, video e tij me Kim Kardashian, “Sa bukur Mario, marshallah shumë bukur”, u bë hit në internet, por së fundmi , “makeup artisti” me prejardhje shqiptare është kujdesur edhe për pamjen e një këngëtareje shqiptare.

Bëhet fjalë për Bebe Rexha e cila shkëlqeu me pamjen e saj në eventin ku mori pjesë në New York.

bebinja.png


Sa bukur Bebe!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0043749809265137
    array(1) { ["section"]=> string(104) "sa-bukur-mario-grimieri-i-kim-kardashian-ben-qe-kjo-kengetare-e-njohur-shqiptare-te-shkelqeje-foto-48598" }