INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa bukur! Futbollisti i famshëm BOTËROR stërvitet më këngën e Era Istrefit dhe ka një kërkesë për të gjithë ju! [VIDEO]

Sa bukur! Futbollisti i famshëm BOTËROR stërvitet më këngën e Era Istrefit dhe ka një kërkesë për të gjithë ju! [VIDEO]

Publikuar më: 20:39 02-07-2018

Këngëtarja kosovare shkroi historinë duke u bërë pjesë e këngës zyrtare të kampionatit botëror të futbollit i cili po zhvillohet në Rusi. Të gjithë prisnin që Era të këndonte në ceremoninë hapëse, por në fakt këngëtarja shqiptare do të performojë në natën finale që do të mbahet me 15 korrik.

E pjesë e klipit me Will Smith dhe Nicky Jam është edhe futbollisti i famshëm Ronaldinho i cili së fundmi ka publikuar një video në instastory duke xhongluar topin nën ritmet e “Live it up” dhe i fton të gjithë ta sfidojnë në musical.ly.

WhatsApp Video 2018-07-02 at 21.43.31 from Elton Cara on Vimeo.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029640197753906
    array(1) { ["section"]=> string(121) "sa-bukur-futbollisti-i-famshem-boteror-stervitet-me-kengen-e-era-istrefit-dhe-ka-nje-kerkese-per-te-gjithe-ju-video-63545" }