INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
S’dini çfarë të vishni mbrëmjen e ndërrimit të viteve? Hidhini një sy këtyre stileve, do t’ju “nderojnë”

S’dini çfarë të vishni mbrëmjen e ndërrimit të viteve? Hidhini një sy këtyre stileve, do t’ju “nderojnë”

Publikuar më: 21:12 29-12-2017

Për të shkëlqyer dhe për t’i mahnitur te gjithë mbrëmjen e fundvitit, ja cilat veshje ju duhen. Nata e ndërrimit të viteve po vjen dhe ndoshta jeni ende në mëdyshje se çfarë të vishni, ose më mirë… se çfarë do duhej të vishnit për t’u dukur bukur dhe me stil.
Nëse akoma nuk e keni vendosur dhe po përpiqeni të zgjidhni mes veshjeve më të veçanta për natën speciale, këto propozime që vijnë nga vajzat e njohura të modës, do t’ju ndihmojnë të gjeni më të mirën në gardërobë.

Kushtojuni rëndësi vëthëve

veth.jpg

Guxoni në veshje, por me stil

stil.jpg

Xixat vajza, zgjidhni kombinime të bukura që shkëlqejnë

komb.jpg

xixi.jpg

Veshjet njëngjyrëshe

veshjezez.jpg

Serioze në dukje, por jepini pak “dritë” dekoltesë suaj me një palë të brendshme seksi

seski.jpg

Çizmet deri në gju janë një alternativë e mirë

sizemet.jpg

Sërish xixa tek aksesorët, e në këtë rast tek çanta

xixia.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00086784362792969
    array(1) { ["section"]=> string(106) "s-dini-cfare-te-vishni-mbremjen-e-nderrimit-te-viteve-hidhini-nje-sy-ketyre-stileve-do-t-ju-nderojne-46264" }