INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rusi 2018/ Deschamps i bën ''diss'' Belgjikës! ''Jemi të përgatitur për gjithçka, ne mundëm Messin! ''

Rusi 2018/ Deschamps i bën ''diss'' Belgjikës! ''Jemi të përgatitur për gjithçka, ne mundëm Messin! ''

Publikuar më: 10:36 10-07-2018

Nuk është vetëm Martinez ai i cili ka një vetbesim disi të frikshëm për ndeshjen e sotme.

I rradhës i cili ka folur rreth kësaj sfide ka qënë pikërisht trajneri i Francës, Didier Deschamps ka deklaruar se skuadra e tij ka ndaluar Messin, kështu që nuk ka frikë nga entuziazmi i Belgjikës.

“Jemi të përgatitur për gjithçka, pavarësisht formacionit të tyre. Do të jetë si çdo ndeshje tjetër, siç u përballëm me Messin”, deklaroi Deschamps.

“Kanté e bllokoi mirë Messin dhe e vërteta është se Leo kundër nesh nuk u pa në fushë”, shtoi trajneri i “Gjelave”.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030081272125244
    array(1) { ["section"]=> string(95) "rusi-2018-deschamps-i-ben-diss-belgjikes-jemi-te-pergatitur-per-gjithcka-ne-mundem-messin-64462" }