INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rrufe në qiell të hapur, Kim dhe Kanye presin fëmijën e tretë! Ja kur do të lindë

Rrufe në qiell të hapur, Kim dhe Kanye presin fëmijën e tretë! Ja kur do të lindë

Publikuar më: 09:32 07-09-2017

Askush, absolutisht askush nuk e priste këtë!

Pasi ishte bërë me dije se një shtatzani e tretë do ta vinte në rrezik serioz shëndetësor bukuroshen 36 vjeçare, mundësia që kjo të ndodhte ishte minimizuar. Por duket se Kim dhe Kanye nuk janë ndalur para këtij fakti, duke tronditur botën me një shtatzani të tretë vetëm 2 vite pasi lindën djalin Saint, dhe katër vite pas vajzës North. Por ata sidoqoftë nuk kanë dashur të vënë në rrezik Kim, dhe kështu fëmija i tretë do të lindë nëpërmjet një surrogati. TMZ bën me dije se çifti i skandaleve do të ketë një tjetër vajzë gjatë fundit të janarit të ardhshëm. 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011651515960693
    array(1) { ["section"]=> string(85) "rrufe-ne-qiell-te-hapur-kim-dhe-kanye-presin-femijen-e-trete-ja-kur-do-te-linde-36276" }