INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rrezëllitëse në krevat! Luanës gati sa nuk i shpërthen gjoksi, por qenka në hall të madh, ja si mund ta ndihmoni! [FOTO]

Rrezëllitëse në krevat! Luanës gati sa nuk i shpërthen gjoksi, por qenka në hall të madh, ja si mund ta ndihmoni! [FOTO]

Publikuar më: 20:40 05-05-2018

Ndihmojeni “të shkretën”!

Luana është një nga femrat më të komentuara të ekranit dhe njëkohësisht shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku në Instagram numëron mbi 1 milion ndjekës. Ajo i mban gjithmonë të përditësuar fansat me foto e video të ndryshme si nga jeta personale edhe ajo profesionale. Mirëpo kujdeset që gjithnjë të tregojë linjat e saj trupore.

Të njejtën gjë ka bërë ditën e sotme ku ka publikuar një foto teksa qëndron e ulur në një krevat teksa ka veshur një body jeshil me xixa që rrëzëllin dhe me bust që i tregon gjoksin bombastik.

“S’po gjej dot një përshkrim, po j’ua lë juve”, shkruan Luana krah fotos ku ka marrë shumë komplimenta dhe sugjerime për përshkrimin e fotos.

anna.png

 

Po ju çfarë do i sugjeronit Luanës?

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025110244750977
    array(1) { ["section"]=> string(120) "rrezellitese-ne-krevat-luanes-gati-sa-nuk-i-shperthen-gjoksi-por-qenka-ne-hall-te-madh-ja-si-mund-ta-ndihmoni-foto-57413" }